LED osvetlenie

Navigácia: LED-OSVETLENIE >

T-LED RGB LED žiarovka 5W E27 Farba svetla: RGB
teplá bielá 021170

Značka: T-LED

Kategória: LED diodové žiarovky | LED žiarovky E27

Popis:

Špeciálná LED žiarovka RGBW 5W.

Obsah balenia je 1 žiarovka a 1 ovládač na ovládanie RGB LED žiarovky. RGB LED žiarovky ponúkame vo variantách RGB + CW (studená biela) a RGB + WW (teplá biela). Jedným IR (infra) ovládanie ovláda viac žiaroviek naraz, pokiaľ sú v dostatočnej vzdialenosti od seba cca do 5m. Umožňuje striedanie alebo prelínanie všetkých farieb, 15 statických farieb a ďalších efektov.

LED žiarovky sú náhradou za staré a neúsporné vláknové žiarovky. Možno nimi však nahradiť aj tzv. CFL čiže úsporné žiarovky. Touto 5W variantom dokážete nahradiť až 40W klasickú žiarovku. Vďaka malým rozmerom je vhodná takmer do akéhokoľvek svietidla. Dosahuje tiež výborného pomeru ceny/výkon a výkon/svietivosť. Dosahuje veľmi dlhej životnosti v poriadku niekoľkých rokov. Pätica E27 je rovnaká ako u vláknové žiarovky.

LED žiarovka svieti ihneď na plný výkon. Pretože väčšinu energie premení na svetlo, nie na teplo, neprehrieva sa, šetrí náklady na elektrinu a napriek tomu dosahuje adekvátne svietivosti. Táto LED žiarovka svieti teplú alebo denný bielu. Oproti vláknovým žiarovkám usporí až 90% elektrickej energie. Vďaka tomu sa ich kúpy rýchlo vráti.


Parametre:

Farba svetla: RGB + teplá bielá
Farba svetla: RGB + teplá biela
Farba svetla: RGB + studená biela
Rozmery: 60×118mm (p/v)
Svetelný tok: 260lm
Svetelný tok: 230lm
Vstupné napätie: AC 230V
Vyžarovací uhol: 360°
Energetická trieda: D
Príkon: 5W
Životnosť: až 50 000h
Pätica: E27
Provozná teplota: -15°C až max. 60°C

Cena: 6.25 EUR s DPH

| Naspäť


Ponuka elektroniky na portáloch: